MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 11611282
nr 1161 1282
Bokskåp
Nygotik, 1800-tal, mahogny, längd: 155 cm, djup: 44 cm, höjd: 235 cm
Kondition: slitage, skador, skadat glas, delar saknas
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 12 februari 2018
kl 19:57:48
2.200 kr